Hmz Hırdavat Pazarlama Ticaret

info@carnavalium.com

NEDEN BİZ?

Ekip olarak firmaların çözüm ortağı olup, güvenilirliği ve kaliteyi hedef alan firmamız, Dünya'da ve Türkiye'de konularında lider firmaların ürünlerini sunmaktadır.

Biz Kimiz?

Bizler fark yaratan bir ekibiz.
Sevgi ve tutkuyla bağlı olduğumuz işimizde 19 yıllık bir birikim ile güçlü bir şekilde yolumuza devam etmekteyiz.
Başarılı bir şirket yaratırken bizler; borçlu olduğumuz, minnettarlık duyduğumuz müşterilerimizin yarınlara nasıl hazırlanacaklarını planlayarak geçirdik, tecrübe edindiğimiz yılları…
Gurur verici aşamaya getirdiğimiz deneyimlerimizi, müşterilerimize beklentilerinin de üstünde hizmetler vermek için kullanabiliriz. Bu amaçla sizlere yarının teknolojisini vadetmek yerine bugünün ulaşılması zor olan teknolojisini sunma gayretindeyiz.
Taşıdığımız güçlü markamızla sektörün en eski birkaç firmasından biri olan biz ekspres ofis çalışanları;
Ekip olarak çalışırız.
 
Açık ve dürüst ilişkiler kurarız. Birbirimize saygılı davranır, destek oluruz. Farklılıklara değer verir, katılımcılığı teşvik eder, insiyatif alırız. Verimli sistemler kurar ve yönetiriz. Maliyeti kontrol altında tutar, açık ve etkin şekilde paylaşırız. 
 

İşimizde uzmanız

 
İşimizi en iyi şekilde yapmamızı sağlayacak insan kaynağına, teknik bilgiye ve donanıma sahibiz. Global anlamda genel kabul görmüş en iyi uygulamalar ve markalarla rekabet gücümüzü arttırır kurumsal uygulamalarımızla, iş yapış şeklimizle fark yaratırız.
Bize kolayca ulaşabilir, sizler için daha neler tasarladık öğrenebilirsiniz. Biz durmuyoruz, işimizi geliştiriyoruz; çünkü işimizi seviyoruz.
 

Neden Biz?

19 yılı aşkın süredir sektörde hizmet verebilen, her geçen gün büyüyen çok çok az firmadan biriyiz.
Köklü bir kuruluş olmanın gereklerinden biri olan teknolojiyi, tam olarak kullanıyoruz.
Geniş ürün gamıyla baskı işlerini yönetecek her türlü cihaza ve hizmet verebilecek yeteneklere sahibiz.
Çevremize karşı bilinçli bir şirketiz ve bilinçli personele sahibiz.
Yüksek standartlarda hizmeti sürekli kılabiliyoruz.
 
Bizimle çalıştığınızda bilirsiniz ki, sistemleriniz çökmez her zaman B planımız hazırdır, yedek cihazlarımız, fazla mesai yapabilecek geniş kadromuz bulunmaktadır.

HMZ HIRDAVAT

Ekip olarak firmaların çözüm ortağı olup, güvenilirliği ve kaliteyi hedef alan firmamız, Dünya'da ve Türkiye'de konularında lider firmaların ürünlerini sunmaktadır.

İLETİŞİM BİLGİLERİ

Güzeloba Mah. 2289 Sok. No 8/1 Muratpaşa Antalya

+90 242 311 36 72 / +90 242 311 36 40

info@carnavalium.com

ÇALIŞMA SAATLERİ

Ptesi - Ctesi / 08:00 - 19:00
Pazar Kapalı